Advertenties in de categorie Amerikaans

Wilt u op de hoogte blijven van advertenties in deze categorie? Dan kunt u zich in de toekomst aanmelden op een categorie, en krijgt u dagelijks een overzicht met de nieuwste advertenties.

Trailer

Bieden 27 aug 2020, 17:07 jordy




Met werk aan. Bodemplaat in goede staat


Installatie set, radio en antenne M151 series (MUTT) NOS

Vraagprijs: € 400 27 aug 2020, 15:10 Pascal




Enkel als set te koop. Op te halen in Antwerpen na afspraak.

Wie vandaag beslist voor 14:00 kan het dit weekend ophalen.

€400,- (vast)


us general purpose army tent

Vraagprijs: € 500 25 aug 2020, 13:14 Dennis Coenen




Te koop

US General Purpose Small Tent

17'6"x17'6"

Kompleet met aanbouw en witte binnendoek!

Weg wegens aankoop kleiner model.

In goede staat!


Winch and Crane Cable Clevis Sockets, 1/2", 5/8" and 3/4" wire, New and Used

Vraagprijs: € 50 24 aug 2020, 18:02 Franz




Winch and Crane Cable Clevis Sockets :

1/2" New : 50,-- €

5/8" New : 60,-- €

3/4" Used : 70,-- €


Dodge

Bieden 23 aug 2020, 13:04 Wibo




Early benzine filter huis

Dodge VC en WC

Verzending mogelijk


Complete wireless set 22

22 aug 2020, 18:17 Tadas




Would like to buy WS No. 22, please provide offers.


Velgen vier stuks 17,5 inch

Prijs: N.O.T.K. 22 aug 2020, 12:02 Ad




Velgen 4 stuks 17,5 inch

5 gaats


Treeplank Dodge

Bieden 20 aug 2020, 16:29 Albert Wijker




Nieuwe treeplank met vliegroest van een Dodge

Ik weet niet van welk type

Hij kan weg bij een bod boven de 100 euro


Paratrooper sjaal te koop

Vraagprijs: € 30 17 aug 2020, 20:13 Ingo Federhenn




Van een originele US Army parachute uit 1951. Patroon en kleur zijn hetzelfde als 1944. Geen repro!

Sjaal is ongeveer 170 cm x 40 cm. Randen zijn rondom genaaid. Perfect voor re-enactment of als u wilt rijden met de voorruit neergeklapt.

30 euro inclusief verzending.

Er zijn ook iets grotere en kleinere stukken verkrijgbaar.


Amerikaanse aanhanger

Bieden 17 aug 2020, 19:42 Ritzen




Trailer us niet rot. Rechter band is alleen leeg en niet lek..

Huif is wel rot😅


Stuur Reo M52

Prijs: N.O.T.K. 16 aug 2020, 16:34 Mike WB




Stuur compleet

Uit Reo M52 M54

Ophalen in Lopik

Zie ook mijn andere advertenties


Diesel opvoerpomp uit Reo 5 tonner multifuel Continental

Prijs: N.O.T.K. 16 aug 2020, 16:34 Mike WB




Gebruikte dieselpomp

Komt uit Reo M52

Ophalen in Lopik

Zie ook mijn andere advertenties


Reo grote turbo

Prijs: N.O.T.K. 16 aug 2020, 16:34 Mike WB




Turbo van M52

Compleet met spruitstuk

In goede staat.

Ophalen in Lopik


Motorkap Reo M52 M54

Prijs: N.O.T.K. 16 aug 2020, 16:34 Mike WB




Motorkap van Reo

Komt van M52 af

Nagenoeg geen roest.

Scharnieren aanwezig

Doe maar leuk bod, ding staat in de weg

Ophalen in Lopik


Reo M52 versnellingsbak ,tussenbak en koppelingshuis

Bieden 16 aug 2020, 16:34 Mike WB




Komt uit Reo trekker M52 M54 M52A2

Versnellingsbak is in goede staat.

Zit nieuwe bakolie in

Zit ook pto op met nieuwe keerringen

Tussenbak werkt goed maar spragunit van 6x6 zit vast.

Moet ff losgemaakt worden dan werkt t weer

Tevens

Koppelingshuis met starterkrans

Kan als complete set aangesloten worden.

Staat nu bij WillemUSAcars in Lopik


boeken: M25 tank transporter Dragon Wagon & M19 tank transporter

Vraagprijs: € 12 16 aug 2020, 11:43 Poppy Books




Tankograd Technical Manual Series:

6017: US WWII M25 tank transporter Dragon Wagon (M26/M26A1 Pacific car & Foundry TR-1 & M15/M15A1 Fruehauf 40/45-ton semitrailer).

6018: US WWII M19 tank transporter (M20 Diamond T 980/981 & M9 Rogers 45-ton trailer).

48 blz. per nummer, allen Engelstalig softcover

Prijs: € 11,95 per nummer exclusief verzendkosten

Verzendkosten: € 4,00 naar een adres in Nederland.

Dit zijn geen originele manuals en ook niet uit WO2, maar moderne uitgaven/publicaties.


lange aluminium telescoop tentstok

Bieden 15 aug 2020, 11:31 Frans Lorijnen




4 stuks Tentstokken USA 3 meter

Scheerlijnen 6 meter x 8 mm

Aluminium USA haring 13 stuks


militair reddingsvest

14 aug 2020, 13:53 OWK




(U.S.) militair reddingsvest uit 1976. Nieuwstaat. Vaste prijs 15 euro.


Pancake air cleaner air horn

Vraagprijs: € 100 13 aug 2020, 9:06 Marc




Copy air horn for pancake air filter, correct washer and no cut outs


Remvoering of remschoenen gmc banjo achter as

12 aug 2020, 16:42 G506



gezocht gmc banjo remschoenen of remvoering achter


Gmc vroeg blok in onderdelen

Bieden 12 aug 2020, 14:37 G506




tekoop een vroeg gmc blok in onderdelen

Onderblok is gescheurd


Air Brake Valve Pedal Assembly

Vraagprijs: € 75 12 aug 2020, 14:05 Art




NEW IN BOX !

Air brake E-7 treadle valve assembly.

COMPLETE BRAKE PEDAL AND VALVE ASSEMBLY FOR ALL M939 SERIES TRUCKS. THIS IS A BRAND NEW ASSEMBLY, AND WILL WORK IN TRUCKS WITH OR WITHOUT ABS.

Also for HEMTT (M977, M985, etc).

PART # 102352 / 11669277 NSN 2530-01-112-6435 2530011126435


boek: M26 Dragon Wagon walk around

Vraagprijs: € 20 10 aug 2020, 12:45 Poppy Books




Squadron/Signal

M26 Dragon Wagon walk around

David Doyle

80 blz., 28 x 21 cm

2011, softcover

Engelstalig

Prijs: € 19,95 exclusief verzendkosten.

Verzendkosten (€ 4,00 in Nederland / € 5,05 in Belgie) zijn voor koper.


Tent

Vraagprijs: € 600 8 aug 2020, 9:03 Wencel Maresch




Te koop in perfecte staat verkerende US-tent, jaren 60. Ruimte voor 8 slaapplaatsen. Tent lekt nergens en is ook nergens gerepareerd. Voorzien van de originele lichtmetalen stokken en haringen. Ook de witte binnentent - bijzonder! - is er bij.


radiocover

Vraagprijs: € 325 6 aug 2020, 12:02 heiligers




radiocover met normandie marks


amerikaanse gamellenkist

Bieden 4 aug 2020, 15:37 Cees Mastenbroek




2 Amerikaanse hooikisten wo2 later in Nederlandse leger hergebruikt


Apn-4 radio

Bieden 3 aug 2020, 20:24 Mathijs




Te koop apn-4 vliegtuig navigatie/radio ww2

Ook nog n heel veel ander militair radio materiaal te koop ww2 en later teveel om op te noemen bel of mail voor meer info


Luchtfilter M38A1 NOS

3 aug 2020, 20:18 Stefan Leegwater




G758-8329642 WO-806187

Nieuw in de doos

€125 ex btw ex verzenden per stuk

www.lwdparts.com/product/cleaner-oil-bath-air-m38a1-nos/


Dodge wc 52 chasis met invoer papieren

Prijs: N.O.T.K. 3 aug 2020, 19:49 GB




Dodge wc52 chasis met invoer papieren van 1942 tekoop


partij Bantam / Willys trailer onderdelen

Bieden 3 aug 2020, 15:48 Bob Asselbergs




Grote partij onderdelen Willys / Bantam trailer onderdelen.

Alles in een keer.

Ook (apart) aangeboden trailer voor / achter paneel.

Doe een redelijk bod per e mail!

Gaat naar de hoogste bieder.

bobassel@xs4all.nl


Vrijloop naven

3 aug 2020, 13:19 B Goosselink



Wie o wie heeft er nog vrijloop naven van een dodge wc 51/52 tekoop voor een redelijk bod is niet voor mij zelf maar voor een ktr club lid die geen pc heeft

Mvg B Goosselink


M151A2 ford mutt

Vraagprijs: € 16.500 3 aug 2020, 13:06 Michel




Hierbij verkoop ik mijn ford mutt M151A2. In zeer mooie staat . Unieke kans voor de liefhebbers van de ford mutt M151A2.

Gelieve enkel te bellen op het nr 0032468342549 of een bericht te sturen.


TM 9-314 57 mm rifles TLV

Vraagprijs: € 25 2 aug 2020, 16:04 gert




te koop een TM9-314 57 mm rifles of wel de TLV ze zijn nog gebruikt in de ww2 het boek is van 1949 en verkeerd in nieuw staat het boek heeft 210 bladzijde 25 euro


8V92 TA Detroit Engine 600hp Turbo Aftercooled

Vraagprijs: € 9.600 2 aug 2020, 0:44 Commander




Very strong and powerfull screaming Detroit engine. The best Detroit two stroke style engine compared to power/measurements/weight. Looks better than new in every detail and was a display engine, very low hours. Starts on button and could be hear running, have also some videos. Perfect to put in trucks, tanks, boats. Complete engine ready to install, including accersories like generator, air compressor, also have hydraulic pump.These engine will be $20k in the US. Possible to ship on a palett.


Pied de stal en .30/50

30 jul 2020, 7:08 Thijs Vandendriessche



Ik ben op zoek naar een mount /pied de stal en de bijhorende .30 of .50 om op een Willys mb te bevestigen .

Alvast bedankt


Willys CJ-3A Jeep achterbank catches.

28 jul 2020, 12:08 jan




Ik zoek 2 stuks catches/bevestigingen voor een achterbankje van een Willys CJ-3A

Prijs nader overeen te komen.


Power unit

Vraagprijs: € 100 27 jul 2020, 18:50 Cees de Jong




Te koop Power Unit PÉ 108 voorzien van goed lopende Briggs and Stratton 4 tact motor, Amerikaans uit WO 2.

Werd gebruikt door Signal Corps en is compleet

Gebouwd in na-oorlogs frame, zie foto

GERESERVEERD :


REO M35 Ramen raamhendel en ruitenwissersmotoren

Prijs: N.O.T.K. 27 jul 2020, 16:08 Joost Hansté




Aangeboden worden nu diverse onderdelen een REO M35 (1950-1988)

* 2x ramen a E85,- per stuk (Windowframes and levers)

* 2x extra raamhendels a E15,- per stuk (handles)

* 2x pneumatische ruitenwissermotoren (functioneren naar behoren) a E115,- per stuk (motor windshield wiper pneumatic)

* 1x ruiten beschermingsrooster E45,- (window protection grid)

Zie foto's voor de staat.

* Ramen zijn:

28 inch breed

18 inch hoog

Opm.: 1 raam is voorzien van gebroken glas, dit raam is onderin iets verdikt door roest. Mijns inziens niet onherstelbaar. De andere is in perfecte harde staat, zonder roest.

Eventueel heb ik ook nog rubbers behorend tot deze ramen.

* Raamhendels zijn gebruikt en voorzien van nummer 7373330.

* Ruitenwissermotoren:

Deze zijn in perfecte staat. Handmatig lijken deze naar behoren te functioneren.

NSN: 2540-00-391-4322

NSN: 2540003914322

P/N: MS53017-1

* 1x ruiten beschermingsrooster E45,-

24 inch breed

16 inch hoog

Behoort vermoedelijk gemonteerd te zijn over het raam bij de deur van een shop van o.i.d.

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper en het risico ook.


Continental LDS465, LDT465, LD465 Overhaul Gasket Set pakkingset

Prijs: N.O.T.K. 27 jul 2020, 15:57 Joost Hansté



Aangeboden word een pakkingset voor de Continental motoren, typen: LDS465, LD465 of LDS4651A.

Dit blok werd ingebouwd tussen 1963 en 1970 in de M35A2 en M54 Series van REO trucks.

Continental LDS465, LDT465, LD465 Overhaul Gasket Set pakkingset

Made in the USA byTeledyne Contenental Motors Genuine US Army Specified Gasket Set.

LDS-465-1, LD-465-1, LDS-465-1A (M35, M54) Diesel Engine Overhaul Gasket Kit PN 5702677 NSN 5330-00-074-8912. Also fits Hercules 478 diesel engine.

Updated head gaskets with integrated Fire Rings available at extra charge.

NOS Teledyne Contenental Motors Genuine US Military M35 Series, M54 Series Multi-Fuel Engine Overhaul Complete Gasket Set, LD-465-1S, LDT-465-1C, LDS-465-1A Multi Fuel Engine NSN # 5330-00-074-8912, P/N 5702677.

2 1/2 Ton/ M35/ M35A2 - 01 Engine

5 Ton/ M54/M809/M939/M939A1/M939A2 - 01 Engine

De set was geopend door de vorige eigenaar.

Door mij werd de inhoud aan de hand van de begeleidingslijst (7 pagina's) gecontroleerd (in 2-stappen).

Na de controle werd de verpakking opnieuw "verzegeld".

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper en het risico ook.


MC-Sales, Ilc, US. Carboreteur M978 Fueler 9786E27, Cecom 13930

Prijs op aanvraag 27 jul 2020, 15:28 Joost Hansté




Aangeboden word nu een carborateur van het Amerikaanse merk MC-Sales uit vergeten tijden. Met deze carborateur gaan we terug naar 1986 (als ik hete internet mag geloven).

NATO Stock Number 2910-01-245-9197

DEMIL Yes - ITAR

Controlled Body

Material Steel

Mounting Hole

Quantity 2

Mounting Hole

Spacing 1.874 in.

C to c Mounting

Hole Thread

Size 1/4-20

Barrel Quantity 1

Automatic Choke Included

Cross Reference | NSN 2910-01-245-9197

Part Number Cage Code Manufacturer

13930 79960 ZENITH FUEL SYSTEMS INC

9786E27 97403 CECOM LR CENTER

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper.


Prestolite Ignitor Distributor 8712398 / 678-1399 II

Prijs: N.O.T.K. 27 jul 2020, 15:22 Joost Hansté




Te koop aangeboden een waterdichte ignitor/distributor voor 24V.

Vraagprijs of een goed bod word geaccepteerd.

Merk: PRESTOLITE

Type: 678-1399 II

Ordn.no: 8712398

MFG's no.: IDA-4401UT

Serial no.: 5Z048398

Input: 24V DC

Staat: gebruikt (zie foto's)

Word aangeboden zonder bobine. Aansluitingspunten van de verdelerkap moeten worden nagekeken danwel hersteld.

Verder in goede staat en een lik verf kan wonderen doen.

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper.

M151A2,M151,M151A1,TRUCK,MILITARY,4X4,MILITARY SURPLUS,M S 12259526


Exciter Ignition Livingston ind inc 18000V out

Prijs op aanvraag 27 jul 2020, 15:10 Joost Hansté




Aangeboden worden 3 stuks Exciter Ignition 18000V

3 stuks aangeboden waarvan het verschil op de foto's te zien is.

De functionaliteit kan niet worden getest dus is onbekend.

2 van de 3 zijn aan beide zijden voorzien van kunststof beschermingsdoppen.

Deze geven mij de indruk dat ze zouden moeten functioneren naar behoren (geen garantie).

Merk: Lingston industries incorporated, Redding, CA 96001

Part.no 305002

Ordn.no 7062198

Input: 10-30V DC, 2A max.

Output: 18000 V nom.

Prijs per stuk.

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper en het risico ook.

Waarschijnlijk dezelfde als:

Champion Aerospace Turbine Engine Ignition Exciter 14-30 VDC MFR-0AFL4CH92115


Camshaft G503-7036571 voor bv PowerUnit (PU58G) 1940-1945

Prijs: N.O.T.K. 27 jul 2020, 15:00 Joost Hansté




Aangeboden een tandwiel te gebruiken bij een Power Unit PU58G.

Het tandwiel is in zeer goede staat maar gebruikt. De tanden zijn allemaal in zeer goede staat. Alsof ze nieuw en ongebruikt zijn.

Aantal tanden: 36

Bijgevoegd vinden jullie een 2-tal plaatjes uit de TM11-980. Deze is eenvoudig online te vinden.

De motor in de PU58G is dezelfde als die in een Willy's jeep ligt (WILLYS-OVERLAND MOTORS, INC. MODEL MB AND FORD MOTOR CO. MODEL GPW).

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper.


Autopulse (corp) Model 500 Electric Fuel pump 6V

Prijs: N.O.T.K. 27 jul 2020, 14:51 Joost Hansté




Te koop aangeboden word nu een zeer betrouwbare brandstof pomp die gebruikt werd in bijzondere auto's zoals Porsches 356 Carrera en Spyder uit vergeten tijden. Met andere woorden, de techniek van deze pomp was zijn tijd ver vooruit.

De kwaliteit van de brandstof pomp behoeft verder geen toelichting, de kenner weet waar hier over gesproken word.

Werking is inbekend en kan op verzoek getest worden.

De pomp is in goede staat maar heeft lange tijd in de kast gelegen en zal daardoor wellicht uitgedroogd zijn.

Used Porsche 356 Carrera/Spider Autopulse Electric Fuel Pump 6 V. Has been in dry storage for anytime. Must be restored before use.

Part. no. 6V511.

h t t p s : / / p o r s c h e 3 5 6 r e g i s t r y . o r g / c l a s s i f i e d s / 2 2 4 0 3

h t t p s : / / s p o r t s l i n k u p . c o m / s h o p / 0 - A u t o p u l s e - f u e l - 1 - b i n . h t m l

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper.


SCR-625 Mijn detector

Vraagprijs: € 150 27 jul 2020, 14:16 Alex




Hierbij een mooie amerikaanse mijn detector uit 1944.


Grille, Willys M38A1, NOS

27 jul 2020, 10:27 Stefan Leegwater




New Old Stock grille

https://www.lwdparts.com/product/grill-nos-willys-m38a1/

125 euro per stuk ex btw, ex verzenden


Verwarming Jeep

Bieden 26 jul 2020, 22:00 Nick




Verwarming te koop om onder het dashboard te monteren. Verwarmen via koelvloeistof van de motor, elektrisch aan en af te schakelen.


GPA onderdelen

Vraagprijs: € 150 26 jul 2020, 12:57 Albert Wijker




Lenspomp bochten en de stuurhoes bracket

Alles in 1 koop verzendkosten komen erbij


Poelie krukas dodge

23 jul 2020, 17:23 B Goosselink



Ben op zoek naar een krukas polie van een dodge blok 216 wie o wie heeft er een voor mij tekoop

BVD B Goosselink


ADAPTER SET, ENGINE ELECTRICAL TEST, SEALED FOR WHEELED TACTICAL VEHICLES, 24V, 5 ADAPTERS IN METAL

Bieden 23 jul 2020, 11:27 Droesbeke




Complete set with instruction manual.

Set contains the following:

Adapter, Primary Circuit P/N 7540877

Adapter, Spark Plug P/N 7540884

Adapter, Ignition Unit P/N 7540895

Adapter, Regulator P/N 7541200

Adapter, Generator P/N 7541209

Box, Assembly P/N 7541362

Test kit om de elektrische systemen van 24volt voertuigen die radio ontstoorde kabels gebruiken te testen.

Ook geschikt om met behulp van stroboscoop lamp de timing te regelen.

Oa voor Nekaf, M38A1, ...

bieden vanaf 150€

Eventuele verzendingskosten voor de koper.


Eerste pagina 2 3 4 5 6 Volgende »