Advertenties in de categorie Amerikaans

Wilt u op de hoogte blijven van advertenties in deze categorie? Dan kunt u zich in de toekomst aanmelden op een categorie, en krijgt u dagelijks een overzicht met de nieuwste advertenties.

Weasel

17 jun 2019, 22:27 Pieter




GEZOCHT:

Weasel - restauratieproject

Heeft u er 1, of weet u er 1 te koop staan?

zolang hij maar compleet is.

Gelieve alles aan te bieden via mail.


Camouflageverf RAL 6014

17 jun 2019, 11:08 Arno Sperling




Beschrijving

Camouflageverf RAL6014 (geel/olijfgroen)

blik met inhoud van 6kg; 70,- euro

Zink-fosfaat grondverf (zilver grijs) RAL 7001

blik met inhoud 3 liter; 35,-euro.

Deze verf is geschikt om te kwasten/ rollen of na verdunning te spuiten.

Het deurpaneel op de foto is de aangeboden kleur.

beschrijving fabrikant;

Technisches Merkblatt Kunstharzlack

Produktbeschreibung: Deckbeschichtung auf der Basis spezieller Alkydharze

Anwendungsbereich: Deckanstriche für Baumaschinen, Metall, Holz und viele andere Bereiche

Materialkenndaten: Produkt Kunstharzlack

Farbe nach Kennzeichnung auf Dose

Viskosität: 160 Sek./4 mm DIN-Becher

Dichte g/ml 1,20 (1 Liter entspricht etwa 1,2 kg)

Theoretische Ergiebigkeit: ca. 5 qm/Liter bei 60 my Trockenfilm

Temperaturbeständigkeit: Trocken max. 120 °C

Lagerfähigkeit mind. 12 Monate

Kennzeichnung:VbF entfällt

Gefahrstoffverordnung: entzündlich, ADR/GGVE Klasse 3/Ziffer 31 c

Verarbeitungshinweise: Der Untergrund muß frei von Fett, Staub oder sonstigen Verunreinigungen sein

Verarbeitung: Rollen, Streichen, Airless Spritzen

Verarbeitungstemperatur: Mind. + 5 °C

Trocknung: staubtrocken ca. 3 Std. / 20 °C, Durchgetrocknet ca. 24 Std. / 20 °C

Trockenfilmdichte 60 my

Mit diesen Angaben beraten wir Sie nach bestem Wissen. Verarbeitungshinweise und Beratungen geben wir unverbindlich; sie befreien den Kunden nicht von der Prüfung unserer Produkte auf Ihre Eignung.

Wichtiger Hinweis:

Unsere matten Kunstharzlacke sind vielseitig einsetzbar. Sie finden Verwendung in der Industrie wie bei privaten Anwendern. Mit unseren matten Kunstharzlacken werden Maschinen, Zäune, Geländer, Stahlbauteile, Fahrzeuge und vieles andere mehr lackiert. Nicht selten werden unsere matten Lacken in Tarnfarbtönen bei der Restaurierung ausgedienter Militärfahrzeuge eingesetzt. Die Lacke bieten Schutz und sind dekorative Endbeschichtung in einem.

Bitte beachten Sie jedoch, dass die matten Kunstharzlacke durch ihre speziellen Eigenschaften und die matte Oberflächenstruktur nicht so widerstandsfähig sind wie glänzende Kunstharzlacke. Auf der matten Oberfläche können durch mechanische Einwirkung (wie zum Beispiel kratzige Putztücher, Schmuck, Knöpfe an der Kleidung, Waschstraßen oder anderes) helle Striemen entstehen. Diese Striemen stellen eine sichtbare Verletzung der Oberflächenstruktur dar und sind lediglich kosmetischer Natur. Alle weiteren Eigenschaften (Schutz des Untergrundes oder wetterbeständigkeit) sind davon nicht betroffen.

Grundanstrich für Metall, Rostschutzgrund, Grundierung, Metallgrund, mit Zinkphosphat, Inhalt: 3 Liter, Farbton grau ca. RAL 7001

auf Eisen, Stahl, Blech, Gusseisen oder vielen anderen Metallen

Grundierung und Rostschutz in einem

schnelltrocknend

sehr ergiebig

mit aktiven Rostschutzpigmenten

Mit dieser Grundbeschichtung bereiten Sie Eisen, Stahl und viele weitere Metalle für die spätere Decklackierung mit 1komponentigen oder 2komponentigen Deckanstrichen vor.

Unser Metallgrund enthält Zinkphosphat für einen optimalen Rostschutz.

Der Metallgrund lässt sich streichen, rollen oder airless spritzen. Er ist schnelltrocknend und sehr ergiebig.

Unser Metallgrund wird von vielen Anwendern im Bereich Industrie, Korrosionsschutz, Metallbau und KfZ genutzt.

Bitte beachten Sie das Technische Merkblatt!

Bilder von Farben werden auf allen Monitoren anders dargestellt. Bitte beachten Sie daher, dass Farbmuster hier nur zur Orientierung dienen und nicht dem tatsächlichen Farbton entsprechen.


Willy's jeep chassis, body en parts.

Prijs: N.O.T.K. 16 jun 2019, 21:41 Rudi Pomme




Te koop: Willy's chassis met body. De body heeft een slechte bodem, wat meer regel is dan uitzondering! Zoals op de foto's te zien is zit er een complete grill bij. Op de motorkap is de Amerikaanse ster nog redelijk zichtbaar!!!! Spatborden zitten erop. Stuurkolom met compleet stuurhuis. Benzinefilter tegen het schutbord gemonteerd. Verder veel onderdelen zoals op de foto te zien is. Alleen voor serieus geïnteresseerden.


Handrem hendel voor de T3/Bantam jeep trailer

16 jun 2019, 20:04 Terry




Ik ben op zoek naar een gebruikte handrem hendel voor de T3/Bantam jeep trailer met bevestiging en connecting rot.


kenteken dodge beep

Bieden 15 jun 2019, 9:10 ghvanveen



hallo oud linnen kenteken dodge beep bj 1944 PF-49 - afgegeven 2-11-1955 let op alleen deel 1 bij intresse 0618431581 of ghvanveen@kpnmail.nl


dodge / jeep motor pakking sets

Prijs op aanvraag 14 jun 2019, 8:18 jh verduijn




dodge / T214/ T223 motor pakking set met nieuwe gesneden kurk en papieren pakking , geen achterste krukas keering _ kop pakking dodge T214/T223 _ jeep motor pakking set compleet . sta op de militaria beurs la gleize stand 215 216 op 15 16 juni


uitlaatkleppen inter halftrack

Vraagprijs: € 80 13 jun 2019, 13:32 dirk-m




uitlaatkleppen set voor inter halftrack

80 euro

meerdere sets beschikbaar


Dodge M37 onderdelen

Prijs: N.O.T.K. 12 jun 2019, 23:04 Dick van Hoorn



Onderdelen van 2 gesloopte Dodge M37

Wielen, motorblok, versnellingsbakken, tussenbak, cardanassen, elektrische 24V onderdelen, carburateurs, benzinepompen etc etc. Géén carrosseriedelen....

Svp reageren per mail en direct aangeven wat u zoekt.


Zomerkap Willys MB / Ford GPW

Vraagprijs: € 75 11 jun 2019, 19:24 Stefan Leegwater




Nieuwe kap, bouwjaar onbekend. Prima staat, alleen iets te kort aan achterzijde


Firestone banden

Vraagprijs: € 185 11 jun 2019, 15:21 Bob Leguit




Te koop nieuwe Firestone banden de enige echte

600 x 16. 6 PLY

Beter is er niet , per stuk leverbaar


NOS benzinetankdop Dodge en GMC

Vraagprijs: € 20 10 jun 2019, 21:14 Erwin




NOS benzinetankdop voor Dodge of GMC (vroeg model).

3 stuks beschikbaar, waarvan 2 nog in cosmoline papier.

Prijs per stuk: 20€

Alle 3 samen: 50€


Zenith GMC CCKW carburator

Vraagprijs: € 100 10 jun 2019, 21:04 Erwin




Takeoff Zenith carburator, laat type (volledig gietijzer)

GMC CCKW


GMC 353

Vraagprijs: € 9.000 10 jun 2019, 13:49 kees van den Dikkenberg




GMC 353

start en loopt goed

remt goed

ziet er nog redelijk mooi uit.


vetspuit

Bieden 9 jun 2019, 20:42 van Winzum




Tegen een prijs naar waarde te koop:

Vetspuit opschrift:

Alemite Lever Gun

model 6066

Stuwart Warner Corb

Alemite Division

made in USA

voor historie even googelen.

Kan verzonden worden binnen Ned. voor € 6,50. op kosten koper.


FM25-10 motortransport

Vraagprijs: € 25 9 jun 2019, 13:45 gert




te koop een basic field manual motor transport van maart 1942 op naam van een soldaat


REO

Vraagprijs: € 8.500 8 jun 2019, 17:56 Van Mechelen Patrick




Sedert vorig jaar nieuwe radiator en andere banden er is wat opknap werk aan


clarktor

Vraagprijs: € 1.850 7 jun 2019, 21:15 j




Moet gerestaureerd, ligt een 4 cil. mercedes motor in.Motor draait, geen rem.

Achterwielen beschikbaar.


ADAPTER SET, ENGINE ELECTRICAL TEST, SEALED FOR WHEELED TACTICAL VEHICLES, 24V, 5 ADAPTERS IN METAL

Bieden 3 jun 2019, 14:16 Droesbeke




Complete set with instruction manual.

Set contains the following:

Adapter, Primary Circuit P/N 7540877

Adapter, Spark Plug P/N 7540884

Adapter, Ignition Unit P/N 7540895

Adapter, Regulator P/N 7541200

Adapter, Generator P/N 7541209

Box, Assembly P/N 7541362

Test kit om de elektrische systemen van 24volt voertuigen die radio ontstoorde kabels gebruiken te testen.

Ook geschikt om met behulp van stroboscoop lamp de timing te regelen.

Oa voor Nekaf, M38A1, ...

bieden vanaf 150€

Eventuele verzendingskosten voor de koper.


Ford GPW cilinderkop

Prijs: N.O.T.K. 1 jun 2019, 7:58 Alex




Direct te gebruiken cilinderkop.

Moeilijk te vinden item, geen scheuren in de kop.

Af te halen of verzenden geen probleem


Lier GarWood

Vraagprijs: € 300 31 mei 2019, 21:45 Schelfer




Lier GarWood.

Vermoedelijk afkomstig van een Ward La France USA truck.


Lier GarWood

Vraagprijs: € 300 31 mei 2019, 21:44 Schelfer




Lier GarWood.

Vermoedelijk afkomstig van een Ward La France USA truck.


WWII 500 / 1000 LB vliegtuig "ei"

28 mei 2019, 21:31 Kristof Therssen




Bij deze dus gezocht

500 of 1000 LB vliegtuig "ei"

Staat onbelangrijk


sidecar

Bieden 27 mei 2019, 19:34 h.




Zeer zeldzame sidecar voor de indian 741 scout en de chief 340B ,past eventueel ook op een harley davidson wla/wlc

Ze is gemaakt vermoedelijk rond 1935 volgens haar model

Is een origineel stuk,dus geen repro

Bieden naar waarde

ter info van dezelfde

http://www.parkerindian.com.au/IP344SIDECAR.html


REO M109

Vraagprijs: € 8.500 25 mei 2019, 21:03 Van Mechelen Patrick




Bouwjaar 1962 Vorig jaar nieuwe radiator en andere banden geplaatst Multifuel beetje opknapwerk starten en rijden maar


Huivenset DODGE

Bieden 25 mei 2019, 18:28 Markwin




Goede gave huif set voor de DODGE, incl juten camo net

Doe een goed bod, naar waarde


arm steering nieuw gear drop van G 509 Diamond

Vraagprijs: € 13 24 mei 2019, 10:45 Otto verweij




arm steering

gear drop van G 509 Diamond

nieuw 13.00


US WO2 C-Ration reproductie

Prijs: N.O.T.K. 20 mei 2019, 19:58 Bas H




te koop aangeboden 6 x C-Ration US WO 2

3 x B unit (breakfast) leeg blik

3 x M unit (meal) gevuld: 2 x Meat & Chili beans en 1 x Meat & noodles in tomato saus (THT 08/09-2020)

Mooi voor reenactment en/of display.

Zelf heb ik ze voor € 8,- per stuk gekocht, maar ze mogen gunstiger geprijsd van eigenaar wisselen.

De reden dat ik ze weg doe is omdat ik ze in eerste instantie had gekocht voor de vulling van de Haversack, maar omdat ik zelf enkel originele artikelen verzamel valt dit buiten mijn verzamelgebied.


cabine zeil

18 mei 2019, 19:06 johan



wie o wie heeft nog een gebruikt zeiltje liggen voor op de cabine van een reo m35, 2 1/2 ton en wil ervan af ? alles aanbieden mag. dank bij voorbaat


M3A1 White Scout Car 1942

Prijs: N.O.T.K. 17 mei 2019, 22:47 Johan




M3A1 White Scout Car 1942, de stoere uitstraling van een Halftrack maar het gemak en comfort van een wielvoertuig!!

Afgelopen jaren veel aan vernieuwd zoals:

-remmen rondom + remslangen

-alle olie / brandstof / koelvloeistofslangen zijn vervangen

-nw. accu / nw. v-snaren

-carburateur / brandstofpomp revisie

-5x nieuwe banden (+uiteraard de binnenbanden)

-NOS waterpomp

-nw. bobine

-nw. voorste aandrijafas

-heeft net een service beurt gehad... ready to roll

Gewoon een mooie, originele White Scout Car met accessoires zoals, brandblusser/AFV first aid box/.30 craddle/is ook nog een .50 cradle bij/1x gun mount roller/Engelse jerrycans achterop, diverse manuals etc..etc... de Scout Car is in Engelse uitvoering, dus reservewiel achterop met jerrycanbracket ernaast. Zie de foto's voor details en mail gerust bij serieuze interesse voor meer foto's of kom langs.

Prijs is op aanvraag, maar zit in de hogere prijsklasse.


DODGE COMMANDCAR Bj.1942 in s.s.gutem Zustand, US Army 2.WK

Vraagprijs: € 43.800 17 mei 2019, 22:03 w. hofmann




verkaufe aus gesundheitlichen und aus Altersgründen meinen herrlichen

DODGE COMMANDCAR Bj.1942 in s.s.gutem Zustand, US Army 2.WK

kpl.restauriert kpl. Historie von der Lieferung an die Einheit in Texas bis zur Normandie 1944, wurde 1948 von der Feuerwehr in Frankreich gekauft und dann erst Anfang der 90 er Jahre verkauft. dann neu aufgebaut, Karosserie noch im sehr sehr guten Original Zustand- kein Rost - NEUER VERGASER orig. Zenîth, Zündanlage neu mit Originalteilen,neuer Anlasser(Starter), new RADIATOR; Motor bärenstark – schaltet sehr gut - kein Spiel im Getriebe und Achsen, alles neu abgedichtet, neue Batterie. Bremsanlage komplett mit US-Teilen NEU gemacht, befüllt mit SILICONE !

Neue Polsterung (box spring ) mit Vinyl in dem damaligen Farbton - without real M1 carbine and scabbard -

- Sirene mit Rotlicht gekoppelt -

-- pls ask for VIDEOS -- Photos here:

https://www.pixum.de/meine-fotos/album/7482062

German registration -zugelassen auf 07 er Sammlerkennzeichen -kann gerne Probe gefahren werden

ein Beep ..BIG JEEP , den man auch längere Strecken bequem fahren kann -

wonderful Sound.

D- 97218 GERBRUNN

VB 43.800 Euro

0171 - 76 514 76

0931 - 701370

- speak english - parle francais -

.....2016 wurde in Holland durch Troostwijk Auktionen ein Commandcar für insgesamt 50.000 Euro versteigert, allerdings gab es dem dafür nur EXTERNAL FUEL SUPPLY ( also über Leitung vom Kanister ) und kaputte Bremsen .......

more see here :

https://www.ebay-kleinanzeigen.de/s-anzeige/dodge-commandcar-bj-1942-in-s-s-gutem-zustand-us-army-2-wk-ww-2/971095838-216-7676


set 7 voor in laadbak gmc

Vraagprijs: € 1.500 13 mei 2019, 14:00 Mario




Te koop set 7 met originele takel in hele mooie staat


GMC CCKW / Studebaker US6 etc cargo bed

13 mei 2019, 12:28 Tadas




Looking to buy a cargo bed to fit US6. Wooden or metal, but metal one preffered.


M 48 jeep mount .30

Vraagprijs: € 400 12 mei 2019, 12:24 klaas doornbos




VERKOCHT

Jeep mount voor de .30 . Alle benodigdheden aanwezig voor montage .


dodge wc stoel

Prijs op aanvraag 11 mei 2019, 21:52 jh verduijn




dodge wc stoel laat model met veren kussens niet rot


Early GMC Motot

Vraagprijs: € 1.750 11 mei 2019, 21:20 j




Early GMC Motor:

De Motor draait niet, Maar kan wel manueel rond gedraaid worden met de vent.

Starter en carburator deksel manco.


Winterkit Jeep WWII NOS, Body Enclosure Field Kit, Hood and Grille Blanket, Defroster, Heater

Bieden 11 mei 2019, 15:02 Franz




Winterkit Jeep WWII NOS, Body Enclosure Field Kit, Hood and Grille Blanket, Defroster, Heater, Primer

1 Set Body Enclosure Field Kit Part No. A-11793 (most Parts NOS)

Part No. A-11794, Side Curtain Assembly-Left (NOS)

Part No. A-11795, Side Curtain Assembly-Right (NOS)

Part No. A-11813, Top Assembly Complete (Used and some spots professionally repaired)

2 Sets of Hood and Brush Guard Blankets (NOS)

Part No. A-11816 – Brush Guard Blanket Assembly (1)

Part No. A-12038 – Hood Blanket Assembly (1)

2 Sets of Cold Starting Stove Kit (most Parts NOS)

Part No. A-7156 Superfex Engine Heater

2 Sets of Windshield Defrosters (NOS)

1 Engine Primer Kit (NOS)

1 Windshield Cover (NOS) in original package

Part No. G503-76-98476

Selling in one Lot

More Engine Primer Kits (NOS) available if You want to have it as single item


Topboog gmc

Vraagprijs: € 20 10 mei 2019, 19:40 habets




Topboog te koop voor gmc.in hele goede staat.


complete BC 728 zender

Bieden 10 mei 2019, 15:39 Lenny




zie foto's

zender is compleet met kabel,antenne en houder om in vortuig te monteren bv in de gmc

plaatjes en boekje zijn Italiaans zender is wel amerikaans


Te koop Kale pionas (gebruikt) PINION-AND-Shaft

Vraagprijs: € 75 10 mei 2019, 15:36 Otto verweij




Te koop

Kale pionas (gebruikt)

PINION-AND-Shaft

prijs 75.00

F.W.D. 13153 group 1002


Te koop Nieuwe achternaaf (HUB) F.W.D. 120050 Groep 1312 (zonder cup) prijs 100.00

Vraagprijs: € 100 10 mei 2019, 15:35 Otto verweij



Te koop

Nieuwe achternaaf (HUB) F.W.D. 120050

Groep 1312 (zonder cup) prijs 100.00


Te koop Nieuwe voornaaf (HUB) FWD 120050 Group 1312 prijs zonder cuo 100.00

Vraagprijs: € 100 10 mei 2019, 15:32 Otto verweij




Te koop

Nieuwe voornaaf (HUB) FWD 120050

Group 1312 prijs zonder cuo 100.00


te koop Nieuwe voortrommel (DrumF.W.D. 120086, group 1312 Prijs 100.00

Vraagprijs: € 100 10 mei 2019, 15:31 Otto verweij



te koop

Nieuwe voortrommel (DrumF.W.D. 120086, group 1312

Prijs 100.00


Tandwiel nieuw 5tk.ho.25203506152 Nome:gear Oty. 1 UNIT ea A-1A-14 3/58...lk. 5t/279319

Vraagprijs: € 95 10 mei 2019, 15:18 Otto verweij




Tandwiel nieuw

5tk.ho.25203506152

Nome:gear

Oty. 1 UNIT ea

A-1A-14 3/58...lk.

5t/279319

Tandwiel heeft 42 tanden

Prijs 95.00


Sector-as Nieuw VEHICULE U5 Firme Chiron-Werke a Tuttlingen Marche no 6301 SNLG508GMC GM267523

Vraagprijs: € 20 10 mei 2019, 15:16 Otto verweij




Sector-as

Nieuw VEHICULE U5

Firme Chiron-Werke a Tuttlingen

Marche no 6301

SNLG508GMC

GM267523

Dikte onder de tanden 32mm

Op moer staat GM 268969

Prijs 20.00


Willys MB Jeep 1945 roestvrij origineel

Bieden 10 mei 2019, 8:56 Lras




Willys MB Overland, een echte oorlogsveteraan uit 1944 in uitstekende originele staat. Van mijn privécollectie - prijs vanaf 20.000 euro

Lichaam en frame origineel, zeer mooie, gepatineerde verf in authentieke "Olive Drab 7". Uiteraard compleet en absoluut geschikt voor dagelijks gebruik 6 volt boordspanning! Serienummer 327093, eerste registratie ingevoerd in de brief: 29.04.1944!

Originele Willy's "Go Devil 4" Flathead-motor en Borg Warner T84-uitzendingen uit oorlogstijd, motor en transmissie zijn enkele jaren geleden volledig herzien en werken foutloos. Klein nadeel: de synchronisatiering van de 2e versnelling maakt geluid bij het schakelen. 2e versnelling blijft in en springt niet uit tijdens het rijden! Jeep heeft geen roest en geen schade!

Complete originele instrumenten, originele schakelaars en hendels, origineel claxon en luchtfilter, origineel naamplaatje op de voorkant van de bumperbevestiging beschikbaar, originele verlichting voor en achter-oorspronkelijke blackout-verlichting! Geen knipperlichten achteraf ingebouwd, zoals zo vaak! Was een Zwitsers remvoeringsvoertuig, een van de 500 jeeps die Zwitserland na het einde van de oorlog van de Amerikanen in Europa had overgenomen en nog steeds voorraden had! Het is daarom een ​​echte oorlogse jeep, die eigenlijk tot 1945 werd gebruikt!

5 x originele 2-delige Combat-velgen, nieuwere militaire Omaha-banden in authentieke look! Jeep heeft H-goedkeuring en TÜV tot 02/2020! Jeep in Duitsland!


BENZINE BRANDER:

Bieden 9 mei 2019, 18:40 eddy




BENZINE BRANDER:

superfex engine heater

model 590 12v

stove company , made USA cleveland,ohio

doe een bod !!!!


Sirenlite Siren for Pacific, Ward La France, Trucks with Set 7 and Command Car

Prijs op aanvraag 9 mei 2019, 0:02 Franz




Sirens available in 6 or 12 Volt


M23 cradle .50 voor mount

Vraagprijs: € 250 8 mei 2019, 15:49 Niek Baecke




Te koop:

model M23 cradle voor de .50. met vroeg model ammunitietray.

origineel WO2. Met een na oorlogse munitiekist inbegrepen.

prijs €250


vibrator power supply unit MI-8319

Prijs op aanvraag 8 mei 2019, 11:05 jh verduijn




juni 1944 vibrator power supply unit MI-8319, 6 volt , voor de HAM radio


1 2 3 4 5 Volgende »