Advertenties in de categorie Als Nieuw

Wilt u op de hoogte blijven van advertenties in deze categorie? Dan kunt u zich in de toekomst aanmelden op een categorie, en krijgt u dagelijks een overzicht met de nieuwste advertenties.

winchas met kruiskoppeling en losse koppeling

Prijs: N.O.T.K. 24 sep 2020, 22:18 Eelco Jansens




winchas vermoedelijk gmc 100 euro

losse koppeling 40 euro


1945 Ford F15A 4×4 101 inch wielbasis, 15 cwt

Vraagprijs: € 35.000 23 sep 2020, 11:43 Roel




De Canadese Military Pattern (CMP) truck was een klasse van militaire trucks die tijdens de Tweede Wereldoorlog in grote aantallen in Canada werden gemaakt volgens de specificaties van het Britse leger. Begin 1937 werden Ford en General Motors Canada uitgenodigd om een Canadees prototype te produceren van een lichte infanterietruck van 15 kilo, die toen recentelijk door het Britse Ministerie van Oorlog was geadopteerd.

Deze Ford F15A is een overlevende die na de oorlog werd gebruikt in het gebied in Noord-Limburg. Hij werd in 2010 gerestaureerd door een Nederlandse verzamelaar. Motor is een Flathead V8 Ford Koln Bovendien is hij uitgerust met een zeer zeldzame cardanlier.

Tegenwoordig is het een zeer populair klassiek militair voertuig en comfortabel om te rijden.

CMP truck worden steeds populairder en zijn geweldig om te rijden.

Dit voertuig is in Nederland op de weg geregistreerd (SF-36-20) en verkeert in complete staat zoals op de foto's is aangegeven.

Voertuig is gebouwd in februari 1945 en start, loopt, rijdt en schakelt perfect. Nergens roest en ook zeer geschikt om in te slapen.

Deze Ford Canada staat op klein kenteken en kan dus met klein rijbewijs-B gereden worden!


Landrover serie 3 model 88

Prijs: N.O.T.K. 22 sep 2020, 12:10 ben




Landrover, naft, gekocht in 1982 nog steeds 1e eigenaar

Telefoonnr: 0486 24 36 14


Nekaf willys jeep polynorm leger aanhanger 88

Bieden 22 sep 2020, 12:06 gert




Een goede polynorm leger aanhanger

Met goed werken de verlichting En met burgers stekker

Een met zo goed als nieuwe zeiltje er op

Voor vragen mag je mij ook bellen


Nato stekker Voor de aanhanger polynorm

Bieden 20 sep 2020, 9:15 gert




Een zo goed als nieuwe nato stekker Met 210 cm kabel er aan

Voor de leger aanhanger


Stuur

Vraagprijs: € 375 19 sep 2020, 10:03 Wibo




Te koop

Houten GMC stuur

In zeer nette staat.


Twee banden 700/16

Bieden 18 sep 2020, 16:15 gert




Twee bijna nieuwe banden

700/16 ins

Voor de nekaf of Landrover

Maar het kan ook onder de aanhanger


Diamond T 981/980 traanplaten

Vraagprijs: € 65 18 sep 2020, 12:49 K. Boerema




Traanplaten voor de spatborden van Diamond T980/981

Prijs €65 per stuk

Reacties via mail


Diamond T 980/981 accu/berging bak

Vraagprijs: € 250 18 sep 2020, 9:14 K. Boerema




In nieuwstaat

Gestraald en in 2 comp. primer gespoten

Prijs €250

Reacties per mail


Squad tent, US, WO2

Vraagprijs: € 1.100 16 sep 2020, 10:39 Jorg




Squad tent, US, WO2, in zeer goede staat. Compleet met stokken. Tent en stokken zitten in zak.

Betreft een zeer goede kwaliteit reproductie van zwaar canvas. Veel beter vind je ze niet. Gebruikt voor film Monuments Men.

(Foto als voorbeeld van vergelijkbare tent).


Radio Ra 105 is de Zweedse uitvoering van de USA PRC- 8 / 9 /10 serie.

Vraagprijs: € 60 12 sep 2020, 10:16 W. Kramer




In nieuw staat. Draagbare radiozender/ontvanger type Ra 105. Frequentiebereik 38 - 55 MHz. FM. Dit is de Zweedse uitvoering van de USA back pack radio PRC-10. Uniek. Kom je zelden tegen. Is in staat van nieuw. Nooit in geprutst en geen gebruiksbeschadigigen. Prijs euro 60 dit is inclusief de originele antenne en de speciale Zweedse handtelefoon. Deze is opklapbaar. Zie foto's voor info mail of bel 0651900606


2 x 10 Ton Lier , ex army Schneider

Prijs: N.O.T.K. 10 sep 2020, 20:48 Jan van vliet




2x Lier

10 Ton

Schneider


Touw met spanner.

Vraagprijs: € 10 10 sep 2020, 19:39 Bas.willys




Touw met spanners.

Voor antenne voertuig of evt. Tent.

3 stuk nog maar op voorraad.

Prijs is ex verzendkosten.


Bobine Marchal 6V

Vraagprijs: € 10 9 sep 2020, 21:15 Jan van vliet




Bobine Marchal 6V

300 x

€10,- per stuk

inclusief beugel

Tel: 0031 653158605


ARCEAUX SÉCURITÉ 4 POINTS ORIGINE ARMÉE

Vraagprijs: € 100 9 sep 2020, 19:30 Dominique




ARCEAUX SECURITE 4 POINTS ORIGINE ARMÉE francaise , M201 jeep , willys ,ford

100 euros.

Bastogne, belgium


radiotafel landrover verkenner

Prijs: N.O.T.K. 6 sep 2020, 18:11 Dick




Radiotafel voor op de accubak in de landrover verkenner.


RCAF CAP

Prijs op aanvraag 6 sep 2020, 12:15 Southwick House LG




Regeren is vooruitzien Wilt u er op een van de komende evenementen fraai bijlopen? Dan heeft u nu de gelegenheid om deze, in uitstekende staat verkerende unieke R.C.A.F. CAP te bemachtigen!


Weasel m29 tools

Vraagprijs: € 50 5 sep 2020, 17:32 habets




Woodblocks voor weaselboogies omhoog te houden.setje van 4 vast aan een ketting.


Studebaker weasel stoelhaken.

Vraagprijs: € 60 5 sep 2020, 16:12 habets




Te koop Nos weasel m29 stoelhaken


GERESERVEERD Smiths Compressor tyre pump 1930-1940

Prijs: N.O.T.K. 3 sep 2020, 23:47 Joost Hansté




Aangeboden word een compressor bedoeld voor Engelse (militaire) voertuigen.

De compressor is bak aangedreven en kan rechtsstreeks op de motor/bak worden gemonteerd. PTO - Power Take Off.

SMITHS VEHICLE GEAR BOX DRIVEN TYRE PUMP, probably 1930-1940 if I understand the internet correctly.

Depending on the kind of car or truck, the compressor could be switched to a left-hand or a right-hand version.

Voorzien van de volgende codes:

* SM 63 AM FV

* SM 154 WAL

Mogelijk behoort deze compressor bij:

- Pommy truck (gearboxs compressor);

- Leyland beaver tow truck;

- .....

Defect: control arm is missing but probaly has never been used. See the teeth of the gear for this.

Kan worden verzenden verzendkosten zijn voor koper en het risico ook.


Radiator wintercover M-series

Vraagprijs: € 25 2 sep 2020, 22:36 Joost Hansté




Aangeboden worden Radiator/grill wintercover M-series

Nummer 7978440

NSN 2540-00-010-1847

Radiator Grill Cover Winterization Insulator 7978440 2 1/2 Ton Military Truck

Arctic Winter Grill Radiator Cover for M35/M44 Series 2.5 Ton Military Trucks.

This is just the radiator cover, does not include the installation hardware. What is on the picture is for sale.

Gebruikt maar in zeer goede staat.

Kan worden verzenden: verzendkosten zijn voor koper en het risico ook.


exchange zenith 29 carburator

2 sep 2020, 19:41 Pottier Daniel




hello zenith 29 carburator EXCHANGE good condition complet AGAINST

10 levers and 10 plates

parts im looking for

10x levers CC 92 54 74

10x brackets CC 92 54 76 (zenith)

see photos


war bird

Vraagprijs: € 16.000 22 aug 2020, 15:18 vandendriesch christian




WAR BIED

ONTDEK HET AVONTUUR MET DEZE NIET ALLEDAAGSE ULM 1500R MET OPEN KABINE 3ASSEN,SENSATIE VERZEKERD .

ZIJN KAKI KLEUR EN ZIJN HAAIE TANDEN EN EEN PONCELLET HOUTEN PROPELLER MAAKT VEN DEZE ULM EEN RETRO TWEEDE WERELD OORLOGS TOESTEL.

HEEFD EEN NIEUWE GALVA AANGEPASTE TRAILER OP MAAT MET ELEK WINCH VOOR HET VERVOER VAN DIT PRACHTIGE TOESTEL.

COMPLETE RENOVATIE VAN DIT TOESTEL ,MET +- 105 UREN VLUCHT.

DEZE HEEFD EEN ROTAX MOTOR MET STARTER ,EN MET ZIJN VOLLEDIGE DOCUMENTATIE EN RADIO & ZENDER.

BOUWJAAR 1996 , VOOR MEER INFORMATIE OF EEN AFSPRAAK TEL 0032478675420 PRIJS BESPREEKBAAR.


Ww2 munitiekist houder .50

Vraagprijs: € 75 22 aug 2020, 8:26 Alex




En goede staat verkerende munitiekist houder voor de .50 of .30


militair reddingsvest

14 aug 2020, 13:53 OWK




(U.S.) militair reddingsvest uit 1976. Nieuwstaat. Vaste prijs 15 euro.


Gaspedaal Willys uit orginele voorraad met label

Vraagprijs: € 50 13 aug 2020, 15:52 Jeeper




NOS gaspedaal met orgineel label en veertje zoals het hoort. Gaan meestal tussen 50-70 jaar mee 😉


Triangel Willys / M38A1 Jeep

Vraagprijs: € 250 13 aug 2020, 11:27 J. Douma




Triangel voor het transporteren van een Willys / M38A1 Jeep

Triangel van Jeep -> Dodge of kleine vrachtwagen incl. verloopstekker 7-polig en beugels

Prijs voor set: €450

Vanwege het gewicht en afmetingen alleen ophalen!


Pancake air cleaner air horn

Vraagprijs: € 100 13 aug 2020, 9:06 Marc




Copy air horn for pancake air filter, correct washer and no cut outs


Tent

Vraagprijs: € 600 8 aug 2020, 9:03 Wencel Maresch




Te koop in perfecte staat verkerende US-tent, jaren 60. Ruimte voor 8 slaapplaatsen. Tent lekt nergens en is ook nergens gerepareerd. Voorzien van de originele lichtmetalen stokken en haringen. Ook de witte binnentent - bijzonder! - is er bij.


K.L. pyjamajas jaren 50

7 aug 2020, 21:38 DB




K.L. pyjamajas jaren 50.

Dit jasje is ook goed te gebruiken als werkjasje tijdens het sleutelen aan je voertuig.

Staat: compleet met alle knopen.

Maat 54: 6 stuks.===5 stuks GERESERVEERD===

Prijs: € 5,00 per stuk.

Verzenden: voor risico van de koper.

Verzendkosten in Nederland: € 4,50 voor rekening van de koper of afhalen na overleg.

Bij aankoop van meer dan 1 jasje worden de verzendkosten aangepast.

Kijk ook eens naar mijn andere militaria aanbiedingen; misschien is er iets te combineren.

5


Aangeboden dynamo of gezocht: radio-transmitter T1333

Prijs: N.O.T.K. 7 aug 2020, 21:05 Joost Hansté




In min bezit is een dynamo van de emergency radio-transmitter T1333.

Deze wil ik graag terug brengen naar zijn originele behuizing (en kite).

Voor de werking (met dank aan: Harald Bus en Anton Kroes):

De handgenerator was een onderdeel van een emergency radio-transmitter T1333 die in de jaren van

WW2 en de jaren erna in gebruik was. De T1333 werd in 1942/1943 ontwikkeld nadat de Engelsen in het Kanaal een Duitse NSG1 hadden gevonden. Door middel van reverse engineering werd de T1333 ontwikkeld (zie plaatje).

Met deze radio konden gestrande of neergekomen bemanningsleden van de RAF hun locatie doorgeven aan de reddingsdiensten.

De behuizing werd tussen de benen geklemd met de hand-crank naar boven.

Hierdoor kon de hand-crank rond worden gedraaid waardoor de spanning/stroom werd opgewekt.

Door middel van de gekozen instellingen en controle lampjes kon het signaal worden afgegeven.

Zie voor een gedetailleerde werking: http://www.wftw.nl/T1333.pdf

Bij een rotatie van 120 RPM kan bij de LT een voltage van 63V worden gegeneert en bij HT 330V.

Op het type plaatje worden diverse teksten en nummers genoemd, namelijk:

* Merk: A&M (Air Ministry label)

* Ref.no.: 10k/13043

* Serialno.: 21398

Voor de geschiedenis: De huidige structuur van het defensiemanagement in het Verenigd Koninkrijk ontstond in 1964

toen het hedendaagse Ministry of Defence (MoD) werd gevormd. Een vroegere vorm bestond al sinds 1940.

Het MoD nam de taken van de Admiraliteit, het War Office en het Air Ministry over.

Dit wil zeggen dat deze hand-operated generator (met radio in de vorm van de T1333 kon worden geproduceerd tussen 1943 en 1964).

Wanneer dus deze dynamo exact gemaakt is, is niet te zeggen.


binnententen boogtent

Bieden 4 aug 2020, 15:45 Cees Mastenbroek




3 binnententen boogtent KL

ophalen in Loenen of gouda


M151A2 ford mutt

Vraagprijs: € 16.500 3 aug 2020, 13:06 Michel




Hierbij verkoop ik mijn ford mutt M151A2. In zeer mooie staat . Unieke kans voor de liefhebbers van de ford mutt M151A2.

Gelieve enkel te bellen op het nr 0032468342549 of een bericht te sturen.


Land Rover boeken

Bieden 2 aug 2020, 10:14 Polecat




Twee Land Rover boeken:

LAND-ROVER Series I, II, III & V8

Engelstalig, 64 blz met veel afbeeldingen, uitgave 1993, soft cover.

Met technische specs van de diverse types.

VIN nummers, chassisnummers met de daarbij behorende types.

Kopers checklist.

Modern military Land-Rovers in kleur 1971-1994

Engelstalig, 128 blz met veel kleurenfoto's, uitgave 1994, hard cover.

Veel technische specs.


2 assige aanhangwagen

Vraagprijs: € 750 31 jul 2020, 14:33 Jan van vliet




2 assige aanhangwagen ex Belgisch leger


informatie

27 jul 2020, 14:35 lucien




deze 2 tussenbakken / vertragingskasten zijn zijn begin jaren '90 verkocht door Domeinen Soesterberg. De vertraging van het grijze exemplaar is 1:9. Wie weet voor welke voertuig deze zijn gebruikt. Alle info is welke. Bij voorbaat dank.


Boeken Schwimmwagen type 166 en de Steyer 1,5 ton

Prijs: N.O.T.K. 25 jul 2020, 16:54 Polecat




Twee zeer mooie kopieen van Duitse WOII boekwerken:

Leichter Personenkraftwagen K2s Typ 166 Volkswagen (Schwimmwagen) van 24-09-1943

en

Lastkraftwagen 1,5 t Steyr Baumuster 1500 A/02 van 13-04-1944

Het zijn zeer fraaie boeken waarin de "Dursichtbilder" weer bedrukt aangebracht zijn op helder en stevig doorzichtfolie.

Hierdoor is de opbouw van het voertuig,elke keer als je een blad omslaat, te volgen.

Ook de uitklapbare lijsten zijn origineel aangebracht waar alle onderdelen en nummers op vermeld staan.

Kortom...dit zijn professionele kopieen rechtstreeks vanaf de originelen.

Echt iets voor de liefhebber en .... een stuk goedkoper als de originelen!


ADAPTER SET, ENGINE ELECTRICAL TEST, SEALED FOR WHEELED TACTICAL VEHICLES, 24V, 5 ADAPTERS IN METAL

Bieden 23 jul 2020, 11:27 Droesbeke




Complete set with instruction manual.

Set contains the following:

Adapter, Primary Circuit P/N 7540877

Adapter, Spark Plug P/N 7540884

Adapter, Ignition Unit P/N 7540895

Adapter, Regulator P/N 7541200

Adapter, Generator P/N 7541209

Box, Assembly P/N 7541362

Test kit om de elektrische systemen van 24volt voertuigen die radio ontstoorde kabels gebruiken te testen.

Ook geschikt om met behulp van stroboscoop lamp de timing te regelen.

Oa voor Nekaf, M38A1, ...

bieden vanaf 150€

Eventuele verzendingskosten voor de koper.


WW2 British anklets gaiters enkelstukken NOS

Vraagprijs: € 20 22 jul 2020, 11:02 Jeroen




Zie foto's,

In nieuwstaat Britse enkelstukken.

Maat 3, gedateerd 1943 of 1945 (niet heel duidelijk te lezen)

Meerdere paren beschikbaar (foto is een voorbeeld)

Portokosten koper


DAF YA 126 Ambulance plaat

Vraagprijs: € 15 22 jul 2020, 7:48 van den Enk. T




NIEUW

Ambulance plaatje

DAF EINDHOVEN

Voor meer info doe even een berichtje.

skiteltim@gmail.com

0633617720


MARINIERSBRIGADE straatnaam groen/rood, ORIGINEEL, mariniers

20 jul 2020, 10:48 DB




MARINIERSBRIGADE.

straatnaam in groen/rode uitvoering; ORIGINEEL.

PRIJS: € 20,00.

Deze straatnaam werd gedragen op het "nette pak" door de mariniers die in Amerika werden opgeleid.

Eind 1945 werd de Mariniersbrigade samengesteld en verscheept naar Ned. Indië.

Verzenden: voor risico van de koper.

Verzendkosten in Nederland: € 1,00 voor rekening van de koper of afhalen na overleg.

Kijk ook eens naar mijn andere militaria aanbiedingen (ook MARKTPLAATS); misschien is er iets te combineren.

20


MARINIERSBRIGADE straatnaam khaki/rood, ORIGINEEL, mariniers

20 jul 2020, 10:48 DB




MARINIERSBRIGADE.

straatnaam in khaki/rode uitvoering; ORIGINEEL.

PRIJS: € 20,00.

Deze straatnaam werd gedragen op o.a. het overhemd door de mariniers die in Amerika werden opgeleid.

Eind 1945 werd de Marinersbrigade samengesteld en verscheept naar Ned. Indië.

Verzenden: voor risico van de koper.

Verzendkosten in Nederland: € 1,00 voor rekening van de koper of afhalen na overleg.

Kijk ook eens naar mijn andere militaria aanbiedingen (ook MARKTPLAATS); misschien is er iets te combineren.

20


nato stekkers

Prijs: N.O.T.K. 19 jul 2020, 19:49 Hans de Haan




Te koop nato stekker verlopen, ideaal om een USB aansluiting in uw leger voertuig te maken, € 20 per stuk ik heb er diversen bel of mail Carlos.


Jeep Coat Engelse leger Wo2 1942

14 jul 2020, 12:33 Arnold




AANGEBODEN; Originele Engelse Jeep Coat 1942 Wo2, deze jassen verkeren in een staat van nieuw en zijn ongedragen, slechts enkele sporen van opslag, geen scheurtjes of vetvlekken,nog leverbaar maat 1 (36/40) en maat 3 (46/50).

VASTE PRIJS € 200,00 ecl. verzendkosten.


Brandblusser DAF KONINKLIJKE NEDERLANDSE LANDMACHT

Vraagprijs: € 10 12 jul 2020, 12:51 Peter




TE KOOP:

Brandblusser voor uw legervoertuig DIKKE DAF YA, NEKAF, LAND ROVER enzovoort.

In originele verpakking!

Steun helaas uitverkocht

Zie overige advertentie voor microfoon Radioset DAF YA, dosimeter nieuwe! Heb ook nog Rode Kruis stickers legervoertuig liggen

Meer informatie via bericht of telefoon nummer 0683696425


blikje chocola duidsland

Bieden 9 jul 2020, 21:30 e. van Vuurde




Leuk duits blikje pure chocola, leeg (jammer).

Volgens mij een replica van een blikje uit de oorlog maar dan zonder de Adelaar en het kruis.

Aan de onderkant van het blikje staat de ingrediënten, dus kan niet oud zijn.

Wel leuk voor in een voertuig als meegenomen.


pakje sigarete

Vraagprijs: € 5 9 jul 2020, 21:08 e. van Vuurde




Pakje Camel sigaretten.

Leuk voor de aankleding van auto.

Zit geen sigaretten in, is nagemaakt.


Trico Wipper Willys me Ford gpw

8 jul 2020, 20:31 Steve Parker




Ik ben op zoek naar een originele trico wisser voor een Willys MB Ford GPW in gereviseerde staat


1 2 3 4 5 Volgende »