Advertenties in de categorie Voertuigonderdelen

Wilt u op de hoogte blijven van advertenties in deze categorie? Dan kunt u zich in de toekomst aanmelden op een categorie, en krijgt u dagelijks een overzicht met de nieuwste advertenties.

Duitse Sandrik Jerrycan 6l

Vraagprijs: € 100 26 jul 2020, 22:21 Nick




Te koop: Sandrik jerrycan van 6 liter die in het reservewiel past. In perfecte staat, ook binnenzijde perfect zuiver, werd jarenlang geconserveerd met petrol.


Verwarming Jeep

Bieden 26 jul 2020, 22:03 Nick




Verwarming te koop om onder het dashboard te monteren. Verwarmen via koelvloeistof van de motor, elektrisch aan en af te schakelen.


Verwarming Jeep

Bieden 26 jul 2020, 22:00 Nick




Verwarming te koop om onder het dashboard te monteren. Verwarmen via koelvloeistof van de motor, elektrisch aan en af te schakelen.


GPA onderdelen

Vraagprijs: € 150 26 jul 2020, 12:57 Albert Wijker




Lenspomp bochten en de stuurhoes bracket

Alles in 1 koop verzendkosten komen erbij


Ammo tray

Bieden 26 jul 2020, 12:28 stef




Te koop.

Ammo tray voor. 50 kistje.

Goede staat

125 euro


Gezocht: brandblusser Ansul Merrimac + houder

26 jul 2020, 11:42 J




Voor mijn legervoertuig ben ik op zoek naar een brandblusser type Ansul Merrimac (bij voorkeur met houder).

Als u mij kunt helpen of als u weet waar ik deze kan vinden, dan hoor ik het graag.

Alvast bedankt.


Hulpstuurhuizen

Bieden 26 jul 2020, 11:42 Jan-Arie




Set hulpstuurhuizen(wentelarmen) YA126


Rembekrachtiger

Bieden 26 jul 2020, 11:17 Jan-Arie




Rembekrachtiger waarschijnlijk reo


Carburateur

Bieden 26 jul 2020, 11:13 Jan-Arie




Carburateur YA126/314

Bieden vanaf 100 euro


Dodge T223 complete motor

Vraagprijs: € 6.000 25 jul 2020, 13:17 Jos Lemmens




Te koop T223 dodge motor ,

Deze motor is door het franse leger gereviseerd en sindsdien niet meer gebruikt

Motor is geheel compleet met alles erbij, dynamo , startmotor , ontsteking, in/uitlaat spruitstuk, benzinepomp, koppeling , enz

Voor meer info kunt u bellen 0648972157

Prijs €6000

(Heb ook nog een nieuwe T214 motor staan )


de voorste hijs ogen van nekaf

24 jul 2020, 17:33 willem



ik ben op zoek naar de voorste hijsogen voor mijn nekaf jeep

graag met de pen erbij

0626222339


GMC CCKW 353 Brandstof tank (vroeg model)

Vraagprijs: € 325 23 jul 2020, 17:45 Arno




GMC CCKW 353 Brandstof tank (vroeg model)


Poelie krukas dodge

23 jul 2020, 17:23 B Goosselink



Ben op zoek naar een krukas polie van een dodge blok 216 wie o wie heeft er een voor mij tekoop

BVD B Goosselink


ADAPTER SET, ENGINE ELECTRICAL TEST, SEALED FOR WHEELED TACTICAL VEHICLES, 24V, 5 ADAPTERS IN METAL

Bieden 23 jul 2020, 11:27 Droesbeke




Complete set with instruction manual.

Set contains the following:

Adapter, Primary Circuit P/N 7540877

Adapter, Spark Plug P/N 7540884

Adapter, Ignition Unit P/N 7540895

Adapter, Regulator P/N 7541200

Adapter, Generator P/N 7541209

Box, Assembly P/N 7541362

Test kit om de elektrische systemen van 24volt voertuigen die radio ontstoorde kabels gebruiken te testen.

Ook geschikt om met behulp van stroboscoop lamp de timing te regelen.

Oa voor Nekaf, M38A1, ...

bieden vanaf 150€

Eventuele verzendingskosten voor de koper.


carburateurs zenith 29 dodge wc

Prijs: N.O.T.K. 22 jul 2020, 9:13 Pottier Daniel




zenith 29 occasion complets et bon etat

modeles français et us

Avec ou sans coude

Prix a partir de 360 euros


DAF YA 126 Ambulance plaat

Vraagprijs: € 15 22 jul 2020, 7:48 van den Enk. T




NIEUW

Ambulance plaatje

DAF EINDHOVEN

Voor meer info doe even een berichtje.

skiteltim@gmail.com

0633617720


Dodge WC 63 stang

Bieden 21 jul 2020, 9:09 Raskin




Heeft wat vlieg roest, maar ik denk ongebruikt

Ophalen ivm gewicht


nato stekkers

Prijs: N.O.T.K. 19 jul 2020, 19:49 Hans de Haan




Te koop nato stekker verlopen, ideaal om een USB aansluiting in uw leger voertuig te maken, € 20 per stuk ik heb er diversen bel of mail Carlos.


Motorblok

Prijs op aanvraag 19 jul 2020, 11:45 Henk




Cummins 6 bt te koop wegens toch niet nodig


Dodge truck treeplanken

Prijs: N.O.T.K. 17 jul 2020, 19:55 paul




Te koop set treeplanken voor een Dodge truck. De rechtse is in prima staat, de linkse heeft roestgaatjes zoals te zien op de foto's.


Data-plate cargo bed Dodge WC51/52

16 jul 2020, 20:15 Jeffrey Vanquathem




Ik ben op zoek naar een identificatie-plaatje voor de laadbak van mijn 1944 WC51.

Het betreft het latere type plaatje met 2 bevestigingsgaten en die aan de linkerkant was gemonteerd.

De tekst die er op staat is als volgt;

"For parts requisition identification

Body model N° 09179-Z

Nominal lenght 72 inches

Nominal width 48 inches"

Dus zonder de vermelding Dodge trucks en leveringsdatum.


Dodge Transfer case Gasket Pkg.

Prijs op aanvraag 13 jul 2020, 17:18 Kristof




Te koop / For sale

Dodge Transfer case Gasket Pkg.

Prijs overeen te komen / price on request.


Brandstofpomp Ihc/halftrack nos

Prijs: N.O.T.K. 12 jul 2020, 20:46 Martin Gul




Brandstofpomp ihc/halftrack nos


Brandblusser DAF KONINKLIJKE NEDERLANDSE LANDMACHT

Vraagprijs: € 10 12 jul 2020, 12:51 Peter




TE KOOP:

Brandblusser voor uw legervoertuig DIKKE DAF YA, NEKAF, LAND ROVER enzovoort.

In originele verpakking!

Steun helaas uitverkocht

Zie overige advertentie voor microfoon Radioset DAF YA, dosimeter nieuwe! Heb ook nog Rode Kruis stickers legervoertuig liggen

Meer informatie via bericht of telefoon nummer 0683696425


2 GMC 270 motoren

Vraagprijs: € 4.500 9 jul 2020, 16:32 Bart




2 GMC 270 motoren.

Individueel of samen te kopen.

Beide motoren lopen perfect, geen rook.

De kaki motor heeft slechts weining gedraaid.

Beide motoren bezitten al hun acessoires en deze zijn inbegrepen in de prijs.

Blauwe motor: 2000€

Kaki motor : 2500€

zie video: https://photos.smugmug.com/photos/i-ND8DFhx/0/a52e60b3/1920/i-ND8DFhx-1920.mp4


6 stalen bochten huif Dodge WC52

6 jul 2020, 21:10 Jan Paagman




Ik ben op zoek naar 6 bochten voor de huif van onze Dodge WC52 Wie heeft er wat liggen ? (Foto is voorbeeld)


DODGE vooras

Prijs: N.O.T.K. 5 jul 2020, 16:39 Ron Velden




Te koop DODGE vooras wordt aangeboden door een museum waar ik werkzaam ben en is gegarandeerd WO2. Op de foto ontbreekt nog een onderdeel links op de as.


onderdelen dodge

Bieden 5 jul 2020, 16:23 Paul




carrosserie onderdelen voor dodge, gestraald en gemetaliseerd,

2 K grondlak ,en oliv drab gespoten.

treeplank links

radiator neus

grote en kleine grillen

zijplaten radiator

motorkap


Nekaf m38a1 motorblok

Bieden 5 jul 2020, 15:03 Floris Visser




Motorblok voor een Nekaf m38a1 heeft een uitgelopen drijfstanglager. Verder prima, met koelwater en oliepomp


Startmotor Willys

Vraagprijs: € 50 5 jul 2020, 11:39 Veteraan




Hand of voet geschakelde startmotor

Merk Auto-Lite

Type MBP 4007

Voltage 24V

Land USA, Toledo Ohio


daf ya328 bakrek artillerie trekker

Vraagprijs: € 35 3 jul 2020, 23:58 EF




daf ya 328 rek


Wielsleutel Half-Track

Prijs: N.O.T.K. 3 jul 2020, 18:29 Filip




Wielsleutel Half-Track

Nog in de originele verpakking


Lot GMC onderdelen

Prijs: N.O.T.K. 3 jul 2020, 18:24 Filip




Lot GMC onderdelen

Joint Culasse

Pakkingen

Lagers

Herstelset regulator


Sirène

Vraagprijs: € 350 3 jul 2020, 18:19 Filip




Goede Siréne

Weer netjes opgemaakt

Werkt

Nieuwe bekabeling

6 volt


DEFENSIE ONDERDELEN

3 jul 2020, 8:28 MW-Motoren




DIVERSE DEFENSIE ONDERDELEN TE KOOP

VEELAL TECHNISCHE ONDERDELEN VAN: DAF, HATZ, DEUTZ, MWM, MERCEDES G-KLASSE.

KIJK IN ONZE WEBSHOP VOOR DE ONDERDELEN.

MW-MOTOREN


Voorraam jeep

1 jul 2020, 11:29 Gerrit



TE KOOP GEVRAAGD BINNEN RAAM WILLYS OF FORD GPW EEN COMPLEET RAAM BINNEN EN BUITEN MAG NATUURLIJK OOK?GRAAG MET FOTO EN PRIJS OPGAVE?


Onderdelen Canadese voertuigen.

30 jun 2020, 23:56 Chevy




Verkoop van volgende onderdelen:

-Koppakkingen Ford V8 Flathead 90,95 en 100pk: €40 voor de twee.

-Spiegels Canadese Ford of Chevy cab 11,12 en 13 N.O.S.: €70 per stuk (vaste prijs). Enkel per twee te koop.

Voor vragen gelieve te mailen.


Antennevoet

30 jun 2020, 16:55 johnn



Hoi ben op zoek naar een antennevoet voor de dodge wc


Lier

Prijs: N.O.T.K. 30 jun 2020, 15:48 Ad




Te Koop,

Lier voor Nekaf met alle onderdelen past zo tussen de chassisbalken.

met nieuwe lier kabel, nw afstandsbediening, nw kabelgeleider.

Lier is elektrisch maar hetzelfde als de originele PTO aangedreven lier.

Lier heeft een trekkracht van 3500kg.

De lier kan natuurlijk ook ergens ander op pas gemaakt worden, LARO, Mercedes, GAZ!


Dodge onderdelen

Bieden 29 jun 2020, 20:41 Paul




carosserie onderdelen voor dodge :

links en rechtse spatborden, met beugels

grote grille voorzijde radiator

linker deur voor WC 54 dodge ambulance

wordt afzonderlijk verkocht


Starter

Prijs: N.O.T.K. 29 jun 2020, 20:40 Henk Rath




Nu met foto

2 starters

Geen idee voor welk voertuig

Doe een goed bod


Kidde lux brandblusser

Prijs: N.O.T.K. 29 jun 2020, 18:15 g




NOS kidde lux tank and heavy vehicles fire extinghuiser.

Originele lak en decal, verzegeling ook aanwezig.

Met originele pistol grip

Zeldzaam item, zeker in deze staat


voortandwielen Matchles nieuw

Vraagprijs: € 15 29 jun 2020, 13:10 Otto verweij




voortandwielen Matchles nieuw

1e rij tandwiel 18 tanden

2e rij tandwiel 21 tanden

zit in motorfiets

350cc Matchless tot 1957

zit ook in AJS

15.00 per stuk

meerdere op voorraad (38 stuks)


Koplampen

29 jun 2020, 12:56 Gerrit




Te koop gevraagd .Koplampen zo als op de foto's. Ze lijken op Ford of Wiillys koplampen maar de bevestiging van de koplamp rand is met een boutje aan de voor zijde zie foto's

Aanbiedingen graag met foto's en prijs opgave


carburateur zenith 29 dodge wc

29 jun 2020, 9:11 Pottier Daniel




Hallo ik ben op zoek naar een of meer gebruikte zenith 29of HS carburateur voor onderdelem

Bod uithengen bedankt

Hello l am looking for one or more used zenith 29 or HS carburator for parts

make an offer Thank you

Bonjour je recherche un ou plusieurs carburateurs zenith 29 d occasion ou HS pour pieces

faire offre Remerciements


Eerste pagina 3 4 5 6 7 Volgende »